Ponk do dílny?

Buďte králem své dílny s dílenským stolem AXTOR

Dílenský pracovní stůl, ponk do dílny AXTOR E107. Dílenský pracovní stůl se 2 kovovými kontejnery. Dílenský stůl s 2 x 5 šuplíky. Dílenský stůl šuplíkový. Šuplíkový ponk. Hluboké kovové šuplíky k dílenskému stolu. Dřevěná pracovní deska. Český výrobek roku 2021.

Kvalitní ocel

Nohy dílenského stolu jsou z kvalitních ocelových profilů. Spojení těžké pracovní desky a pevného podnoží tvoří robustní a tuhou konstrukci, která vydrží velkou zátěž.

Masivní deska

Pracovní deska z bukové spárovky voní dřevem, je odolná a zároveň příjemná pro práci. Tloušťka desky je 40 mm a při rovnoměrném zatížení unese až 500 kg.

lak proti korozi

Celá konstrukce stolu kromě pracovní desky je chráněna proti korozi kvalitním práškovým lakem. Lakované jsou i police a zásuvky a veškeré vnitřní povrchy skříněk.

100% výsuvy

Kovové kontejnery a skříňky pod dílenský stůl disponují zásuvkami s kvalitními teleskopickými výsuvy (100% výsuvy). Madla zásuvek jsou kovová. Nosnost na zásuvku až 45 kg.

Nejoblíbenější

dílenské ponky

Dílenský pracovní stůl, ponk do dílny AXTOR E103. Dílenský pracovní stůl s kovovým kontejnerem. Stůl do dílny se skříňkou. Dřevěná pracovní deska.

Ponk do dílny AXTOR E103

Dílenský pracovní stůl, ponk do dílny AXTOR E105. Dílenský pracovní stůl s kovovým kontejnerem. Ponk do dílny s 5 šuplíky. Dílenský stůl šuplíkový. Šuplíkový ponk.

Ponk do dílny AXTOR E105

Ponk do dílny, dílenský pracovní stůl AXTOR. Dílenský stůl s kontejnerem a se skříňkou. Dílenský stůl s 5 šuplíky. Šuplíkový dílenský ponk. Sestava dílenského stolu s kovovými kontejnery. Český výrobek roku 2021.

Ponk do dílny AXTOR E106

Dílenský ponk

s oceněním

Český výrobek roku logo
Dílenský pracovní stůl, ponk do dílny AXTOR E104. Ponk do dílny se 3 šuplíky. Dílenský stůl šuplíkový. Šuplíkový ponk. Dřevěná pracovní deska dílenského stolu.

Naše dílenské ponky obstály v tvrdé konkurenci a získaly ocenění Český výrobek roku 2021. Můžete si tak být jistí, že investujete do kvalitního produktu.

Co by vás

mohlo zajímat

Ocelové nohy pro výškově stavitelný dílenský stůl. Podnoží pro nastavitelný dílenský stůl AXTOR.

Pevné nebo stavitelné podnoží

Naše dílenské ponky můžete mít s pevným nebo výškově stavitelným podnožím ve 2 barvách. Podnoží dílenského stolu AXTOR je ze silných ocelových profilů a spolu s pracovní deskou tvoří robustní konstrukci, která vydrží i tu nejnáročnější práci.

Dřevěná pracovní deska k dílenskému stolu AXTOR. Pracovní deska na ponk do dílny. Masivní pracovní deska na dílenský ponk.

Dřevěná pracovní deska

Pracovní deska k našemu ponku je z kvalitní bukové spárovky o tloušťce 40 mm. Spolu s ocelovým podnožím tvoří pevnou konstrukci, která unese až 500 kg. Všechny hrany desky jsou zaoblené pro vaše větší pohodlí. Desku nabízíme ve 4 různých délkách.

Kovové hluboké šuplíky pod dílenský stůl. Kovové šuplíky pro dílenský ponk. Velký zásuvkový kontejner s 5 šuplíky k dílenskému stolu AXTOR.

Zásuvkové a policové kontejnery

Uložte svoje nářadí přímo ve stolových kontejnerech svého dílenského ponku. Můžete si vybrat zásuvkový nebo policový kontejner, nebo je nakombinovat. Všechny kontejnery jsou chráněny proti korozi kvalitním lakem a mají centrální zamykání.

Dílenský stolový kontejner pod dílenský stůl. Skříňka pro pracovní dílenský ponk AXTOR.

Závěsné kovové kontejnery

Kromě velkých kontejnerů, které samy o sobě nahrazují jedno nebo obě podnoží stolu, můžete vybírat ze skříněk závěsných. Ty se jednoduše montují pod pracovní desku a jsou kompletně lakované. U vlastní konfigurace stolu můžete malé i velké kontejnery kombinovat.

Kam dál?

Pokud vás zajímají ceny našich dílenských ponků, podívejte se na náš e-shop.

Vlastní ponk do dílny si můžete navrhnout v našem online konfigurátoru.

E-shop

Podívejte se na dílenské stoly AXTOR na našem e-shopu.

Konfigurátor

Navrhněte si sestavu dílenského stolu podle svých představ.

Více o nás

Zjistěte více o tom, kdo jsme a co děláme.